1η Ανακοίνωση

Αγαπητοί γονείς/κηδεμόνες

Αφού σας ευχηθούμε καλή σχολική χρονιά με υγεία και πρόοδο, θα θέλαμε να σας γνωστοποιήσουμε ότι στο σχολείο μας φέτος θα εφαρμοστεί το Διευρυμένο Ολοήμερο Πρόγραμμα, το οποίο ολοκληρώνει τη λειτουργία του στις 17.30. Όσοι από εσάς (που έχετε ήδη εγγράψει το παιδί σας με την αίτηση που κάνατε στο τέλος της προηγούμενης σχολικής χρονιάς) επιθυμείτε να εγγράψετε το/τα παιδί/ά σας στο Ολοήμερο, προκειμένου αυτό να παρακολουθήσει το πρόγραμμα έως τις 17.30, παρακαλούμε να συμπληρώσετε την παρακάτω αίτηση και να την αποστείλετε στο mail του σχολείου. Όσοι δεν ενδιαφέρονται (για το Διευρυμένο Ολοήμερο Πρόγραμμα), δεν χρειάζεται να προβούν σε κάποια ενέργεια. Σας ευχαριστούμε.

2η Ανακοίνωση

Ανακοινώνουμε στους γονείς και κηδεμόνες των μαθητών/τριών του σχολείου μας ότι ο αγιασμός θα πραγματοποιηθεί τη Δευτέρα 12 Σεπτεμβρίου, στις 08.45.